Kamieniarstwo Matuszek

O nas

HISTORIA

30 lat tradycji i doświadczenia zobowiązuje

Kamieniarstwo Matuszek to wiele lat tradycji i ponad 30 lat doświadczenia. Przez pierwsze lata działalności uczyliśmy się zawodu, budowaliśmy pozycję na rynku ciężko pracując. Z czasem rozwijaliśmy ofertę produktową i materiałową. Dziś tajniki kamieniarstwa są nam dobrze znane, jednak nadal uczymy się i rozwijamy, bo wierzymy, że tylko tak można usatysfakcjonować każdego klienta. 

Początkowo firma produkowała nagrobki, stopniowo rozszerzając portfolio o schody, parapety czy blaty. Od zawsze pracujemy na dobrym kamieniu naturalnym- granicie i marmurze. Nie posiadamy chińskich pomników, nie zajmujemy się konglomeratem (jest to zlepek rozdrobnionych pozostałości po granicie i innych kamieniach utwardzony żywicą). Dzisiaj dysponujemy szeroką gamą granitów i marmurów z całego świata – daje nam to ponad 300 rodzajów kamieni!

Jakość kamienia jest dla nasz szalenie ważna, dlatego swoim klientom oferujemy tylko najlepsze materiały.

Posiadamy rozwinięte zaplecze maszynowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować każde niestandardowe zamówienie. Profesjonalni pracownicy dbają o każdy detal.

Równie ważny jest dla nas kontakt z klientem. Miła obsługa oraz wysoka kultura osobista jest naszym znakiem rozpoznawalnym.

Zapewniamy transport oraz montaż pomników. 

Serdecznie zapraszamy do osobistych odwiedzin Firmy w celu bezpośredniego zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług.

WYBÓR, JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Proponujemy szeroką gamę kolorystyczną kamieni. 

 

Jeżeli szukasz profesjonalnej obsługi i usługi – zapraszamy do kontaktu.